Mária Čírová spolu s manželom Mariánom Kachútom čakajú svoje tretie dieťatko, ktoré by malo prísť na svet o pár týždňov. Ako to už býva zvykom, mamička sa krásne zaguľatila, no má recept na to, ako aspoň na chvíľu na prebytočné kilá zabudnúť. 

K Hugovi a Zoe sa čoskoro pridá ďalší súrodenec. Pohlavie v poradí už tretej ratolesti dala vedieť Mária Čírová dojemným rodinným videom, kde z prasknutého balóna vyleteli modré konfety. Chlapčekovo meno je síce zatiaľ neznáme, no energická plavovláska prezradila, že opäť pôjde o niečo netradičné, na čom sa spoločne zhodli všetci štyria členovia rodiny.

Mária Čírova s deťmi

Ak všetko pôjde podľa plánu, do prvého stretnutia s novým prírastkom ostávajú ani nie štyri týždne. Rodáčka z Trnavy sa tak netají tým, že na váhe pribrala dvadsať kíl, kvôli čomu je pohyb s veľkým bruškom výrazne náročnejší. Mária má ale malé tajomstvo, pri ktorom na spomínané kilá zabudne a cíti sa ako pierko. Ako to robí?

maria čirova brucho tehotna

Na svoj Instagram známa speváčka pridala fotografiu, kde si užíva čas strávený v bazéne. Okrem toho, že telo schladí po horúčavách, ktoré sú vonku, voda ju nadnesie a mamička rázom na bruško zabudne. ,,Momentálne pre mňa neexistuje nič lepšie ako voda! Cítim sa tak lahúčko, aj s 20-timi kilami navyše. Na toto som sa tešila!” napísala obľúbená speváčka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/mariacirova