Uznávaná slovenská speváčka Mária Čírová potvrdila tehotenstvo dva týždne dozadu, čo sa stalo už v čase, kedy mohla vykúkajúce bruško len veľmi ťažko skryť. Krásna plavovláska má prvé mesiace v požehnanom stave za sebou a preto niet dôvodu, prečo by meniace sa krivky nemohla hrdo vystavovať na obdiv. Okrem toho, speváčke to v tehotenských šatách mimoriadne svedčí!

Známa umelkyňa patrí medzi tie dámy nášho šoubiznisu, ktorým sa podarilo nájsť vytúženú rovnováhu medzi pracovným a rodinným životom. Popri skvele rozbehnutej kariére vychováva dve ratolesti, pričom do rodinky Márie Čírovej onedlho pribudne ďalší súrodenec.

mária čírová deti
Speváčka Mária Čírová so synom Hugom a dcérou Zoe

Kráska nezaháľa ani počas tretieho radostného očakávania a s plnou energiou prijíma pozvania do televíznych programov či na spoločenské podujatia. Nadaná hudobníčka sa nedávno ukázala na akcii, venovanej úpravám vzhľadu, kde dokonca prevzala post ambasádorky estetickej kliniky pre nastávajúci rok.

Mária pri vzácnej príležitosti zvolila vkusné voľnejšie šaty v hnedom odtieni, v ktorých výborne vyniklo rastúce bruško a zároveň sa v nich speváčka nemusela cítiť stiesnene. Pri pohľade na usmiatu budúcu trojnásobnú maminu je jasné, že si toto čarovné obdobie náramne vychutnáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Maria Čírová tehotná

Zdroj: Instagram/andreapallova | Foto: Instagram/andreapallova, mariacirova