Kristína Tormová sa aktuálne teší z očakávania svojho tretieho dieťatka. Do médií sa však pred pár hodinami dostala informácia, že sa jej v uplynulých dňoch už narodilo bábätko, na čo slovenská herečka zareagovala tak, ako sme u nej zvyknutí – poriadne uštipačným humorom!

Kristína Tormová (rodená Farkašová) je vzorom mnohých mamičiek. Dôvodom je zrejme aj to, že svoje tehotenstvo prezentuje prirodzene a s humorom bez toho, aby budúce mamy strašila rôznymi nepotvrdenými teóriami, vďaka čomu má na sociálnej sieti takmer stotisíc fanúšikov.

Divadelná herečka pred pár mesiacmi priznala, že sa jej mladá rodinka čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. Termín pôrodu či aktuálny stav jej tehotenstva si však rozhodla nechať pre seba, a to napriek tomu, že ju množstvo priaznivcov atakuje touto otázkou každý deň.

Výnimkou nie sú ani médiá, do ktorých sa uplynulé dni dostala dezinformácia o tom, že Kristína mala už porodiť svoje tretie bábätko. Istý slovenský denník preto úspešnú herečku kontaktoval ohľadom gratulácie a položil jej pár otázok, na čo Tormová zareagovala naozaj unikátne.

Bábätko sa volá Luccasco Matthiascco Jessica a jeho miery sú 90-60-90. Jediná nezvyčajná vec, ktorá sa dnes vyskytla, je SMSka od vás. Fotku vám nepošleme, lebo sme ju poslali konkurenčnému plátku za 500 eur,” napísala s vtipom a následne uviedla veci na pravú mieru.

Nie, neporodila som a ani sa tak skoro nechystám. Napriek tomu, že mi ľudia píšu, že už mám také brucho, že to “už musím prasknúť”,” herečka dodala na záver, pričom prezradila aj fakt, že si na jej “veľký deň D” budeme musieť ešte poriadnu chvíľku počkať!😁

Herečka Kristína Tormová s dvojičkami Miladou a Elou

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Kristina.Tormova