Herečka Kristína Tormová aktuálne prežíva veľmi vydarené oddobie. Nielenže sa seriálu Som mama, ktorý je natočený podľa jej bestselleru, mimoriadne darí, v súkromí sa teší na príchod svojho tretieho bábätka. K dvojičkám totiž čoskoro pribudne nový braček alebo sestrička.

Na Slovensku aktuálne vládne asi najväčší baby boom za posledné desaťročie. Jednou zo slávnych budúcich mamičiek je aj Kristína Tormová, ktorá radostnú novinu oznámila deväť mesiacov po nečakanej svadbe s dnes už manželom Petrom.

Kristina Tormova

Kristínka sa tak už o pár mesiacov zaradí k postavám zo seriálu Som mama, ktoré neporodili bábätko len pred kamerami, ale aj v reálnom živote. Jej kolegyne Danka Šencová a Zuzka Kanózs sa už totiž nejaký čas tešia zo svojich malých drobčekov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Obľúbená herečka však určite nepatrí k tehuľkám, ktoré by bruško pred verejnosťou skrývali. Najnovšie sa pred fanúšikmi na Instagrame ukázala síce v svetríku, ale tak, aby bolo vidieť, že v nej rastie malý človiečik. Okrem toho na fotografii najznámejšia slovenská mamička dvojčiat doslova žiari!

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.