Príchod prvého potomka herečky Dominiky Kavaschovej sa nezadržateľne blíži a obľúbená hviezda si čakanie na pôrod skracuje nielen vlastnou umeleckou tvorbou, ale taktiež kontaktom s fanúšikmi. Keď dostala otázky ohľadne zásnub i svadby, neváhala ani sekundu a vyšla s pravdou von.

Seriálová potvorka Sisa sa z Oteckov vytratila, keďže v súkromnom živote na ňu čakajú tie najkrajšie povinnosti. Narodeniu dieťatka predchádzali zásnuby s partnerom Danielom Fischerom a niektorých zaujíma, ako k tomuto veľkolepému momentu vlastne došlo.

dominika kavaschová

Všestranne nadaná umelkyňa priznala, že sa žiadosť o ruku konala v príjemnom domácom prostredí a pôsobila veľmi osobne a láskyplne. ,,Cvičila som na fit lopte…kľakol si, pobozkal mi bruško, vyznal nám lásku a dal mi prsteň, o akom som snívala,” Dominika opísala chvíle, aké žene utkvejú v pamäti do konca života.

Čo sa ale svadby týka, dvojica sa do spečatenia lásky pred oltárom príliš nehrnie. O presnom dátume nepremýšľajú, keďže by si najskôr chceli našetriť peniaze na poriadnu veselicu, aby to stálo za to. Koniec koncov, aktuálne opatrenia záujemcom o sobáš veľké možnosti ani nedávajú, takže téma svadby sa u budúcich prominentných rodičov zatiaľ na zozname prianí nenachádza.

dominika kavaschová

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Donda_kawa