Wau, už je z nej poriadna “bacuľka”! Jasmina Alagič sa ukázala v plnej kráse, pričom sa neváhala pochváliť ani krásnymi tehotenskými krivkami. Stalo sa tak len krátko po tom, čo avizovala, že pre svojich fanúšikov niečo chystá!

Jasmina Alagič sa nachádza v pokročilom štádiu tehotenstva a rastúce bruško už viac nezakryje, čo sa však budúca mamička rozhodla využiť vo svoj prospech. Len nedávno totiž prezradila, že sa spolu s Milanom Švingálom pustila do nového projektu.

Niečo sa chystá,” známa moderátorka uviedla pred pár dňami ku záberu, kde ju môžeme vidieť v “plnom pracovnom nasadení” obklopenú látkami a šijacimi pomôckami. Krátko nato celú situáciu objasnil jej snúbenec a najúspešnejší slovenský raper Patrik Vrbovský.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pripravuje tehotenskú kolekciu,” prezradil Rytmus pod videom, kde Alagič pózuje v bledo-ružových šatách s vykúkajúcim bruškom. „Som na ňu hrdý,” dodal na adresu svojej budúcej nevesty. Zdá sa tak, že Jasmina počas tehotenstva nespí na vavrínoch a už čoskoro budeme poznať jej vlastnú značku oblečenia.

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/jasmina_alagič, rytmusking, milanwtf