Jasmina Alagič sa v poslednej dobe ocitla pod poriadnym drobnohľadom médií a fanúšikov. Rozhodne za to môže fakt, že obľúbená moderátorka je spolu s partnerom Patrikom Vrbovským v radostnom očakávaní. Mnohí tak už zvedavo striehnu na to, kedy mladej Balkánke konečne vykukne krásne tehotenské bruško.

Bývalá moderátorská hviezda šou SuperStar si v týchto okamihoch naplno vychutnáva slnkom zaliate pieskové pláže na exotických Maledivách. O tom, že budúci rodičia sa na rajskom ostrove majú naozaj famózne, svedčia aj nové príspevky objavujúce sa na sociálnej sieti.

Jasmina Alagic

Napriek tomu, že sa nachádza v rannom štádiu tehotenstva, bez problémov sa dokáže odhodlať na veci, na aké by si mnohé tehuľky netrúfli. Či už ide o farbenie vlasov, dlhú cestu lietadlom, či kúpanie v mori – Rytmusova snúbenica si každý okamih naplno vychutnáva. Zatiaľ čo jedna skupina žien ju kvôli týmto počinom bombarduje výčitkami, druhá strana sa prikláňa k názoru, že pokiaľ ide o bezproblémové tehotenstvo, niet dôvodu na paniku.

Jasmina sa ukázala v plavkách

Kráska si ale z neprajníkov ťažkú hlavu nerobí a naďalej sa oddáva dovolenkovým radovánkam v srdci pôvabného ostrova. Fanúšikov dokonca ohúrila novou snímkou, ktorá si v priebehu pár hodín získala už viac ako 35 tisíc lajkov.

alagic

Jasmina totiž zapózovala len v plavkách uprostred čarokrásnej morskej vody pri povestnej maledivskej sieťke určenej pre odpočinok. Mnohí ostali okúzľujúcou fotkou úplne unesení, pričom budúcej mamičke zanechali slová plné chvály. Po zverejnení príspevku sa tak okamžite našli ľudia, ktorí svoju pozornosť ihneď upriamili len na bruško.

“Kto si tiež priblížil fotku, aby videl bruško?” hodil do pléna otázku jeden zo zvedavcov. “Mega to je. A aspoň už vidím to, čo chcem vidieť. Ďakujem,” vyjadril sa ďalší z komentujúcich.

“Aaa, vidíme bruško a je krásne!” nadchla sa jedna z obdivovateliek. Pri pohľade na fotku je skutočne vidieť, že budúca mamička sa už viditeľne zaguľacuje – aj keď na veľké tehotenské brucho si priaznivci prominentných zaľúbencov budú musieť ešte chvíľku počkať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic

Jasmina Alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic | Foto: Instagram/Jasmina_alagic, rytmusking