Vzťah Rytmusa a Jasminy Alagič má od začiatku turbulentne rýchly spád. Krátko po zoznámení prišli v rodnej Bosne 29-ročnej krásky zásnuby a odvtedy už všetci čakali len na jedno – kedy príde dieťatko. 

Tohtoročné Vianoce boli pre Patrika Vrbovského, Jasminu Alagič a ich rodiny doslova najšťastnejšie a najveselšie. Keďže dvojica si k sebe pozvala najbližších príbuzných z oboch strán, vo vzduchu sa vynárali špekulácie, či párik náhodou neplánuje oznámiť veľkú novinu, nuž a stalo sa.

rytmus jasmina alagic

Včera večer sa na raperovom Instagrame objavila nádherná fotka jeho snúbenice s malými topánočkami, pri ktorej fanúšikom oznámil, že išlo o posledné Vianoce vo dvojici. „Milujem ťa, mamina,“ napísal raper, čím dal všetkým definitívne najavo, že sa s Jasminou stanú čoskoro rodičmi.

jasmina a rytmus

O radosť z dieťatka sa podelila aj samotná budúca mamička. „Mysíim, že dnes je ten správny čas na to, aby som sa s Vami podelila o jeden z najkrajších darov, aké človek môže dostať. Tieto Vianoce trávime s Paťkom dvaja, ale už tie nasledujúce nás bude o jedného viac. Tešíme sa z tohto daru, sme vďační za všetku radosť, ktorú nám dáva, aj keď je ešte len v brušku. Chceli sme sa s vami o to tento zázrak podeliť. Pozdravujeme všetkých, ktorí momentálne zažívajú podobný zázrak ako my a posielame veľa veľa veľa lásky. Jasmina&Paťo&malá fazuľka,“ zanechala na svojom instagramovom profile dojímavé slová šťastná moderátorka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus a Jasmina

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking