Slovenská moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (30) rozhodne nepatrí medzi tehotné ženy, ktoré si strážia každý svoj pohyb a vnímajú tehotenstvo ako chorobu. Dokázala to i na najznámejšom festivale, kde sa objavila po boku dobrého priateľa.

Známa tvár televízie FashionTV Czech&Slovak sa už o pár týždňov stane po prvýkrát mamičkou. Deviaty mesiac človek tehotenstvo už naozaj cíti, Jasmina priznala len pred pár dňami na margo veľkého bruška, s ktorým pribúdajú pri bežných činnostiach viaceré komplikácie.

Ako sa však zdá, od dobrej zábavy úspešnú mamičku neodrádza ani zvýšená únava či stres z blížiaceho sa pôrodu. Alagič sa totiž ako jedna z mnohých známych tvárí objavila na festivale Pohoda, kde tancovala aj napriek tehotenským krivkám.

Spoločnosť jej pritom nerobil nik iný ako jej dvorný priateľ a dnes už i spoluzakladateľ módnej značky Jami pre tehotné – Milan Švingál dočasne nahradil Rytmusove miesto a s populárnou brunetkou to roztočil tak, ako sme už pri ich “bláznivej dvojke” zvyknutí. Veď, pozrite sa na videu nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, MilanWtf, Facebook