Charizmatická speváčka Dominika Stará sa v máji vydala za svojho priateľa a zmenila priezvisko na Jurena. Pôvabná blondínka o pár mesiacov nato oznámila, že pod srdcom nosí bábätko a s manželom sa na jeho príchod veľmi tešia.

Bývalá SuperStaristka prežíva nádherné obdobie – už čoskoro sa stane mamou a privedie na svet svojho prvého potomka. Zdravie dieťatka je pre interpretku na prvom mieste, a preto sa ako tehotná rozhodla zaočkovať proti Covid-19.

dominika stara

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika sa o svoje rozhodnutie prijať vakcínu podelila aj na Instagrame. ,,V rodine mám kopec lekárov. Tí tiež rozhodili siete, aby sme mali o očkovaní tehotných žien čo najviac relevantných informácií. Každý jeden vedec, s ktorým som sa rozprávala, mi očkovanie odporučil,“ vysvetlila 28-ročná rodáčka z Dunajskej Stredy.

Budúca mamička očakávala, že nie každý bude súhlasiť s jej presvedčním, ale to, čo sa začalo diať, prekonalo všetky hranice. ,,Rozum sa mi zastavoval, koľko nenávisti je v nás ľuďoch.  A toto sú všetko ľudia, čo ma nepoznajú a nikdy som im nič nespravila. Mnohé matky mi vypisovali nechutnosti a priali mne aj môjmu dieťaťu len to najhoršie…,“ prezradila pohoršená Domča, ktorá sa napriek všetkému bude za svojich neprajníkov modliť.

dominika stara

Foto/Zdroj: Instagram/dstaraofficial