Daniela Nízlová zo speváckeho dua Twiins sa už pilne pripravuje na rolu mamičky, ktorou by sa mala stať v januári. Spolu s partnerom Stanislavom Lobotkom už majú dokonca pre bábätko vybraté aj meno!

Sestry Nízlová boli odjakživa stále spolu ako siamské dvojčatá. Inak tomu nie je ani pri Danielinom tehotenstve, kedy vraj Veronika, budúca krstná mama, častokrát isté veci prežíva viac ako samotná tehuľka. V rozhovoru s Valérom Ferkom v jeho internetovej relácii Showtime baby dokonca prezradili, že budú spolu aj počas Dadkinho pôrodu, ktorý prebehne v Španielsku.

Twiins
Twiins

Nakoľko Danielin partner Stanislav Lobotka pôsobí v španielskom klube Celta Viga, spoločne sa rozhodli, že speváčka privedie prvého potomka mimo Slovenska, s čím sú spojené aj náročné byrokratické “papierovačky”. Čo už má ale dvojica vybavené, je meno pre svoje prvé bábätko, ktoré bude dievčatko.

,,A tak prezradím, neprezradím,” spočiatku so smiechom otáľala Daniela, ktorá aktuálne končí šiesty mesiac. ,,No dobre, tak prezradím, bude to Linda,” vyjadrila sa, pričom toto meno v španielčine znamená krása. Parádny výber, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Nízlová s priateľom Stanislavom Lobotkom

Zdroj: tv.zoznam.sk | Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins