Speváčka Mária Čírová pred pár mesiacmi potešila fanúšikov najkrajšou novinkou o očakávaní tretieho prírastku. V tej dobe nemohla ani len tušiť, že pokročilé štádium tehotenstva si bude užívať zatvorená za stenami domu, nakoľko sa spolu s rodinkou kvôli pandémii koronavírusu podujala na striktnú izoláciu. Sympatická štvorica má za sebou dokonca zážitok, aký spolu doposiaľ riešiť nikdy nemusela.

31-ročná tehuľka síce trávi momentálne väčšina času zatvorená doma, no na nudu sa sťažovať nemôže. Všetok voľný čas venuje svojim najbližším, keďže musí popri požehnanom stave stíhať aj školské aktivity s dvomi staršími deťmi.

mária čírová deti
Speváčka Mária Čírová so synom Hugom a dcérou Zoe

Syn Hugo si naviac prednedávnom zlomil ruku, avšak počas prísnych bezpečnostných nariadení krízového štábu sa lekárska starostlivosť poskytuje len v život ohrozujúcich prípadoch. A tak došlo v domácnosti všestrannej hudobníčky ku kurióznej situácii, kedy sa na doktorov zahrali rodičia spolu s mladšou sestrou.

,,Práve tu doma v obývačke rozoberáme, čo bola počas našej doterajšej izolácie (dnes 41.deň) najväčšia výzva?! Tak u nás jednoznačne vyhralo dávanie dole Hugovej sádry! V hlavnej úlohe manžel ako chirurg. Pílka, nožnice a ideeeeš!“ prezradila odvážna mamina, ktorá nezabudla priebeh improvizovaného nemocničného zásahu zdokumentovať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mária Čírová rodina

Zdroj|Foto: Instagram/mariacirova