Dominika Cibulková si približne päť mesiacov užíva všetky možné záležitosti spojené s požehnaným stavom, keďže sa z nej v priebehu tohto roka stane novopečená mamina. Hoci bývalá tenistka vymenila svetové kurty za pohodlie domova s milovaným manželom Michalom Navarom, na svoju vizáž rozhodne nezabúda. Domča si s rastúcim bruškom odbehla do kaderníckeho salóna, odkiaľ vychádzala ako vymenená.

Populárna plavovláska si vždy potrpí na to, aby sa pred fanúšikmi odprezentovala ako hotová femme fatale. Po snehovo bielej čipkovanej róbe na januárovom Plese v Opere, kde dokonale vynikli tehotenské krivky, prišla tentokrát na rad vydarená úprava vlasov.

Dominika Cibulková ples

Cibulková ešte donedávna preferovala krátky komfortný zostrih, aký si zväčša nechávala voľne pustený po plecia. Zdá sa ale, že s čoraz viac vykúkajúcim bruškom prejavuje hlavná hrdinka knižného diela Tenis je môj život tendencie experimentovať i so zovňajškom.

Cibulková tehotná

Blondínka si voľné chvíle spríjemnila návštevou salóna, kde si nechala vlasy predĺžiť i natočiť, čoho výsledkom bol energický zjav budúcej maminy, ktorá doslova celá žiari. Pri pohľade na Dominiku s parádnou hrivou zdobenou bohatými vlnami a usmievajúcou sa od ucha k uchu je nad slnko jasné, že si najčarovnejšie obdobie v živote ženy užíva na maximum, pričom sa skutočne vôbec v ničom neobmedzuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Cibulková

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram/domicibulkova, knizny_kompas