Dominika Cibulková je samé prekvapenie. Po odvážnej fotke, kde sa do popredia tlačí jej veľké tehotenské bruško a malý jorkšírský teriér, sediaci v jej rozkroku, bývalá tenistka pritvrdila ešte viac. Na rozdiel od predošlej snímky je síce slovenská kráska očividne oblečená, no nejedná sa zrovna o outfit, v ktorom by išla napríklad do obchodu.

Po ukončení tenisovej kariéry Dominika Cibulková skočila rovnými nohami do zakladania rodiny. Už v júni by sa tak s manželom Michalom mali stať rodičmi svojho prvorodeného potomka, ktorým by mal byť chlapček.

Úspešná Slovenka sa už nejaký ten týždeň pýši poriadne veľkým bruškom, ktoré hrdo ukazuje aj na sociálnych sieťach. Najnovšie však zo svojho tela odhalila omnoho viac než len časť, kde rastie jej malé zlatíčko. Domča totiž na Instagrame publikovala poriadne odvážny záber, zhotovený talentovaným fotografom Lukášom Kimličkom, na ktorom je odetá do dlhých sieťkovaných šiat. A hoci sú jej najintímnejšie partie zakryté, hneď na prvý pohľad je jasné, že sa blondínka zväčšila nielen v oblasti bruška, ale i pŕs, akými by aktuálne mohla konkurovať mnohým silikónovým kráskam.

Dominikinu foto v sieťkovaných šatách si môžete pozrieť — TU —

dominika cibulková brucho

Foto: Instagram/domicibulkova