Správa o druhom tehotenstve bývalej tenisovej hviezdy Dominiky Cibulkovej sa mediálnym svetom rozšírila rýchlosťou blesku. Budúca dvojnásobná mamina pred fanúšikmi tajnôstky robiť nemieni, a tak sa bližšie rozhovorila o prvotných reakciách synčeka Jakubka či o pohlaví bábätka.

Dominika Cibulková sa len pred pár dňami rozhodla odhaliť novinku o očakávaní druhého potomka. Ako prezradila v rozhovore pre Televíziu Markíza, ďalšie dieťatko bolo plánované a želané. To však nie je všetko – celebritná plavovláska sa podelila o zaujímavé detaily!

cibulkova

Ako zareagoval prvorodený Jakubko?

,,Začali sme mu hovoriť, že bude mať súrodenca, a on tak, že nie, vôbec nie, odmietavo… Ja dúfam, že keď prídem z pôrodnice, nepovie po pár hodinách, že kedy už to odíde,“ niekdajšia športovkyňa priznala, že dvojročný synček z myšlienky na bračeka alebo sestričku spočiatku nadšený nebol. Postupne ale názor mení a dnes trávi voľné chvíle napríklad hladkaním maminkinho rastúceho bruška.

Čo sa pohlavia týka, natešení rodičia touto informáciou už disponujú. ,,Áno poznáme, ale zatiaľ si to ešte chceme nechať pre seba, pretože sme to nepovedali ešte najbližším,“ Dominika odôvodnila, prečo sa zatiaľ k pohlaviu dieťatka verejne nevyjadrila. Zároveň však dodala, že skrývať podrobnosti o malom uzlíku šťastia dlho nemieni a už čoskoro vypustí do éteru aj túto správu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulkova tehotna

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Domicibulkova