Tehotenstvo 51-ročnej poslankyne Moniky Beňovej mnohých ľudí poriadne zaskočilo. Ona si však napriek zrelšiemu veku požehnaný stav plnými dúškami vychutnáva a verejnosť prosí o rešpektovanie súkromia. Budúcej dvojnásobnej mamine to ale nedalo a po určitých neželaných odozvách tvrdo zareagovala!

Očakávanie potomka v neskoršom veku je pre našu spoločnosť ešte stále veľmi diskutabilnou témou. Kým začiatkom roka sa už o veľké prekvapenie postarali moderátorka Erika Judínyová s manželom Števom Skrúcaným, teraz sa prepiera životná novinka slávnej europoslankyne.

monika beňová tehotná

Beňová si je možných rizík veľmi dobre vedomá, i preto podstupuje so železnou zodpovednosťou všetky potrebné lekárske prehliadky. Čo ju ale nemilo zaskočilo, bola reakcia jej bývalého manžela Fedora Flašíka, s ktorým v minulosti tvorila jeden z najstabilnejších párov verejného života.

Ten bol radostnou správou síce zaskočený, no neskôr ex-partnerke úprimne zagratuloval. Monike sa azda nepáčila len poznámka o tom, ako ho mrzí, že s ňou spoločné dieťa nikdy nemal, a že dôvodom jej aktuálneho tehotenstva by mohol byť fakt, že údajný otec dieťaťa Ľubomír Klčo ešte vlastného potomka nemá.

Fedor Flašík

,,Jediný, komu nie celkom rozumiem, je môj ex-manžel, ktorý sa snaží získať kus bulvárnej “slávy” úplne za hranicou solídnosti. Sme rozvedení niekoľko rokov a ešte dlhšie spolu nežijeme, ja jeho život a ani jeho vzťah s partnerkou nekomentujem, naopak, vždy keď potrebuje, vychádzam mu v ústrety. Som totiž toho názoru, že bývalí partneri by si mali zachovať slušnú úroveň komunikácie aj vzhľadom na roky, ktoré spolu prežili. Som zjavne staromódna. Zrejme si niektorí EX potrebujú pofúkať takto vlastné ego alebo sa pripomenúť verejnosti,” znel neobyčajne drsný odkaz pre Fedora Flašíka.

Beňová odstavila aj cudzích ľudí

Mediálny mág však nebol jediný, kto sa prihlásil o slovo – popredná politička si musela prečítať viacero štipľavých poznámok od neprajníkov, apelujúcich hlavne na jej vek. Beňová hlavu nevešia a hejterom posiela jasné posolstvo. ,,Toto je môj život, od nikoho neočakávam, že ho bude žiť za mňa. Robím svoje vlastné rozhodnutia, a diskutujem o nich len so synom a s partnerom. Lebo len oni dvaja v tejto chvíli patria do môjho života. Nechcem od nikoho nič, len pokoj a pohodu, ak chce byť niekto zlostný a nepríjemný, nech sa páči, máte vlastné životy, rodiny a facebookový profil,” napísala nahnevane.

,,Vychovala som ako mladé dievča, mala som 19, skvelého syna, vychovám aj teraz, v zrelom veku, skvelú dcéru. Ale najmä, je to môj život, moja rodina, moje radosti aj starosti, tak ak nám to neprajete, tak si to riešte u seba. Ja sa do vašich životov nestarám,” uznávaná poslankyňa europarlamentu má v súkromných záležitostiach absolútne jasno a do vlastnej komfortnej zóny si negativitu zvonku vpúšťať nemieni.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Monika Beňová | Foto: Facebook/Monika Beňová, Fedor Flašík