Europoslankyňa Monika Beňová oslávi o pár dní 52. narodeniny, no ani zrelší vek jej nebránil v tom, aby sa po dlhoročnej pauze znovu vrhla do mamičkovských povinností. Uznávaná politička sa počas požehnaného stavu cíti výborne, i keď o otcovi dieťatka sa vôbec nevyjadruje. Po dlhých dňoch mlčania však konečne prišlo vyjadrenie, odhaľujúce dôležitú informáciu zo súkromia.

Ako už vyšlo pred časom na povrch, otcom očakávanej dcérky sa má stať advokát Ľubomír Klčo, ktorý sa na predpôrodných prípravách aktívne podieľa. Logicky sa tak naskytá otázka, či dvojica po narodení spoločného potomka plánuje spečatiť lásku aj pred oltárom.

Monika Beňová

,,Určite nie,” Beňová prekvapila ráznou odpoveďou pre Nový čas, za ňou však prišlo racionálne vysvetlenie. „Teraz sa sústredím na tehotenstvo a nechce sa mi v zhone riešiť nič iné. Raz sa isto vydám, ale neviem kedy. Zrejme v sobotu. Aj keď teraz sa už tuším dá svadbovať v hociktorý deň.“

Ostro sledovaná tehuľka tak síce možný obrad do budúcna nevylučuje, no aktuálne nie je téma svadba na programe dňa. Ako už bolo uvedené, lekár Monike nariadil pokojné a ničím nerušené tehotenstvo, kvôli čomu sa poslankyňa zjavne inými vecami, ako je bábätko, zaoberať netúži.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Beňová

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Monicabenova