Jojkársky magazín TOP Star, ktorý prináša horúce informácie zo sveta šoubiznisu, zažíva doslova baby boom. Pár dní po tom, ako sa o radostnú novinu podelila krásna moderátorka Soňa Skoncová, s rovnako sladkým tajomstvom vyšla na povrch aj jej nemenej atraktívna kolegyňa Alexandra Orviská. Pozrite sa, aké má aktuálne Saša bruško!

Dom Alexandry Orviskej bude už čochvíľa rozveseľovať bábätko! 37-ročná moderátorka totiž v pondelok na svojom Instagrame zverejnila príspevok, ktorý jasne hovorí o tom, že sa s priateľom, 31-ročným hokejistom Jaroslavom Janusom pripravujú na príchod prvého spoločného potomka.

Krátko nato modrooká brunetka vypublikovala ďalšie snímky, na ktorých vidieť mierne sa rysujúce tehotenské bruško. Avšak pri pohľade naň by vám nikdy nenapadlo, že sa Saša môže nachádzať už v 6. mesiaci!

Z hviezdy Jojky sa tak o tri mesiace stane očarujúca 2-násobná mamina, kedy k jej 13-ročnej dcérke Viktórii z dávneho vzťahu s bubeníkom Martinom Valihorom pribudne ďalší súrodenec. Prvého sa tínedžerka dočkala vo februári, kedy Martinova priateľka, herečka Natália Germani porodila dcérku Zunu. A nakoľko si všetky hudobníkove baby spolu parádne rozumejú, určite ich čaká aj spoločné kočíkovanie. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sašine bruško v 6. mesiaci

Zdroj/Foto: Instagram/alexandraorviska