To sú ale tajnostkári! Pred pár dňami sa dostali do médií domnienky, tvrdiace, že bývalá tenistka Anna Kurnikovova nosí pod srdcom tretie dieťatko, ktorého otcom je jej dlhoročný partner Enrique Iglesias. Ako sa však ukázalo, nešlo len o klebety, dieťatko je už totiž na svete!

Anna Kurnikovova a kráľ latino hudby Enrique Iglesias, ktorí sa do seba zahľadeli v roku 2001 pri natáčaní videoklipu ku skladbe Escape, si súkromie prísne strážia a o rodinné zábery sa s fanúšikmi na sociálnych sieťach delia len minimálne. Informácia o blondínkinom tehotenstve preto nedávno verejnosť poriadne prekvapila.

Zábery, na ktorých sa 38-ročnej Ruske črtalo rastúce bruško, však naozaj signalizovali, že v jej tele rastie nový človiečik. Ten sa už dokonca stihol vypýtať aj na svet, čo sa v čilskom rádiu ADN podarilo do éteru prezradiť jeho ujovi Juliovi. „Môj brat má tretie dieťa. Je veľmi šťastný,” Enriqueho brat vypustil do sveta nádhernú novinku, čím sa postaral o nemalý šok.

Celebritnej dvojici sa tak rovnako ako v prípade dvojičiek Lucy a Nicholasa, ktoré sa narodili 16. decembra 2017, podarilo celé Annine tehotenstvo utajiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter, Instagram/enriqueiglesias