A je to oficiálne potvrdené! To, o čom sa v svete celebrít doteraz iba šepkalo, je dnes neodškriepiteľným faktom. Krásna speváčka Cheryl Cole je tehotná!

Anglická popstar, ktorá sa preslávila najmä vďaka dievčenskej skupine Girls Aloud, očakáva svoje prvé dieťatko! Jej partnerom je momentálne o 10 rokov mladší spevák Liam Payne, ktorý lámal ženské srdcia celého sveta vo formácií One Direction. Dvojica sa spoznala práve vďaka šou X Factor, v ktorej skupina vznikla a Cheryl v nej figurovala ako porotkyňa. I keď krásna speváčka stále nosí priezvisko po svojom druhom manželovi, je otázne, ako sa bude volať prvý potomok sympatickej dvojice.

Prvé správy o tehotenstve krásky sa začali objavovať už v máji, kedy sa Cheryl a Liam objavili na červenom koberci v Paríži na charitatívnej akcií Global Gift Gala.

1

Ako sa zdá roztomilý párik dnes už nič neutají a je nad slnko jasné, že celebritná a mimoriadne príťažlivá dvojica sa už onedlho stane rodičmi. Gratulujeme! :)

2 3 4 5

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)