Je už všeobecne známe, že populárna hollywoodska herečka Blake Lively čaká so svojím manželom Ryanom Reynoldsom, taktiež hollywoodskym hercom, druhé dieťatko. Blake iba nedávno dokončila svoj posledný film a tehotenstvo si tak môže začať konečne užívať plnými dúškami. Rastúce bruško sympatickej herečke naozaj pristane!

Blake Lively a Ryan Reynolds sú manželmi štyri roky a majú spolu dcérku James, ktorá má už sedemnásť mesiacov. ,,Gossipka” sa už viackrát v rozhovoroch priznala, že rodina je pre ňu i pre jej manžela na prvom mieste. Populárna herečka si však zaslúži veľký obdiv, pretože aj v pokročilom štádiu tehotenstva dokázala dokončiť nakrúcanie svojho posledného filmu ,,Café Society” bez akýchkoľvek hviezdnych manierov. Romanticko-komediálnu drámu má na svedomí svetoznámy Woody Allen a v slovenských kinách budete môcť túto snímku vidieť od 22. septembra 2016. Nasledujúce fotky vám prezradia, že Blake gravidita mimoriadne pristane, ale určite oceníte aj jej dobrý vkus na výber tehotenských šiat. :)

Blake Lively s rastúcim bruškom

Foto: Gettyimages.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)