Ubehli len dva týždne od momentu, kedy obľúbená slovenská herečka Mirka Partlová originálnym spôsobom oznámila správu o radostnom očakávaní bábätka a už ju môžeme pozorovať s rastúcim bruškom. Pri pohľade na najnovší príspevok nežnej krásky na sociálnej sieti vás ale zahreje pri srdiečku.

Pozornému oku fanúšika neunikne fakt, že hviezda jojkárskeho seriálu Panelák má už prvé mesiace v požehnanom stave za sebou. Mirka sa krásne zaguľacuje a počas tehotenstva naďalej ostáva aktívnou.

mirka partlová brusko

Ako samotná herečka tvrdí, tehotenstvo nie je choroba, a preto sa spoločne s manželom neváhala vybrať na turistiku do Vysokých Tatier. Priamo v srdci čistej prírody tak vznikol čarokrásny záber budúcej maminy, ktorá hladkajúc si klbko radosti pod srdcom, zanechala nenarodenému drobčekovi emotívny odkaz.

,,Keby si ty tušilo, aký je svet krásny a farebný! A to som s tebou vyšliapala len Zelené pleso. Budeš prekvapené! Ale sľubujem, že pred všetkým zlým ťa vždy ochránim! A keď nie ja, tak ocko určite,” blondínka sa prihovorila budúcemu potomkovi, ešte kým si spokojne spinká v brušku. Mirka zahľadená do horského prostredia počas najkrajšieho obdobia v živote ženy pôsobí naozaj nádherne, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirka Partlová tehotná

Zdroj|Foto: Instagram/partlovamirka