O tom, že by najslávnejšia slovenská tenistka mala pod srdcom nosiť bábätko, sa v uplynulých mesiacoch polemizovalo viac než dosť. Známa plavovláska doteraz všetky dohady zaryto popierala a viditeľne plnšie krivky odôvodňovala tým, že sa prestala aktívne venovať športu. Najnovšie informácie majú ale jasne dokazovať to, o čom sa zatiaľ iba pošepkávalo.

Okolo Dominiky Cibulkovej sa prednedávnom spustil hotový mediálny cirkus, spôsobený viacerými faktormi. Kým jednu stranu fanúšikov zaujímali klebety o údajnom očakávaní dieťatka, priaznivci vrcholového športu sústredili pozornosť na nové knižné dielo s názvom “Tenis je môj život” a následné oficiálne ukončenie dlhoročnej úspešnej kariéry.

dominika cibulková kniha

Blondínka, ktorá si v 30-tke mohla dovoliť odchod do “dôchodku”, si momentálne naplno užíva pohodlie rodinného života či iné zdroje príjmu plynúce zo spomínanej knihy alebo prestížnej tenisovej akadémie. Mnohí ľudia sa však naďalej domnievajú, že za náhlou rozlúčkou s kariérou stojí niečo iné.

Podľa informácií Nového času sa objavujú prvé dôkazy o tom, že by Dominika v týchto dňoch mohla skutočne ukrývať sladké tajomstvo. Na internete sa mala objaviť snímka z ultrazvuku, patriaca práve poprednej športovkyni, doplnená o fotografiu z vyšetrenia. „Stretla som ju v ružinovskej nemocnici aj s manželom. Bolo to v polovici októbra, išli na ultrazvuk,“ potvrdila anonymná návštevníčka kliniky, kde sa mali manželia Navarovci ukázať ako budúci rodičia v radostnom očakávaní.

dominika cibulková manžel

Olej do ohňa priliala i prekvapivá reakcia samotnej tenistky, ktorá v markizáckej relácii Smotánka na otázku od Igora Kmeťa ohľadne požehnaného stavu odpovedala viac než záhadne. „Nie si tehotná?“ podpichol ju hudobník. „Uvidíme,“ Cibulková mu odvetila s úsmevom. Stalo sa tak vôbec po prvýkrát, že milovníčka luxusnej módy poznámku o tehotenstve neodbila negatívnou odpoveďou, čo by tiež mohlo mnohému nasvedčovať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika cibulková akadémia

Zdroj: Čas.sk |Foto: Facebook/Dominika Cibulková