Fúúúha! Tak toto nikto nečakal. Taylor Swift už vystriedala minimálne 25 145 milostných partnerov a všetkých ľúbila, akoby to bolo naposledy. Pri Calvinovi Harrisovi sa dokonca skloňovalo slovo svadba a musíme uznať, že vydržať s niekým viac ako rok, to už je pre mladú speváčku úspech. Po šokujúcom rozchode sa však pritúlila k inému. Medzi oboma to iskrilo už na večierku MET Gala a konečne prišiel čas, keď sa už nemusia skrývať.

Po dvoch týždňoch? Kto by čakal, že sa Swift upije k smrti a napíše aspoň štyri nové hity o tom, aká je láska krutá, ten sa mýlil. Mladá speváčka zjavne na škótskeho DJ zabudla a jej novou láskou je podľa všetkého britský herec Tom Hiddleston. Tridsaťpäťročný Tom mal na Taylor zálusk už na večierku MET Gala. Podľa magazínu Sun, ktorý získal exkluzívne fotky páriku, sa dvojka k sebe veľmi mala, užívali si rande, držali sa za ruky a padli aj prvé bozky.

Tom je v našich končinách známy hlavne z úlohy nepriateľského Lokiho vo filmoch o Thorovi a následne aj v snímke The Avengers z roku 2012, ktorý trhal rekordy návštevnosti a v tržbách prekonal aj posledný diel Harryho Pottera.

Chudák Calvin sa na to zjavne nemôže pozerať, aj keď práve on bol ten, kto rozchod inicioval. Vymazal tweety o Taylor, zbavil sa aj všetkých fotiek, ktoré spolu na sociálnych sieťach mali, dokonca ju prestal sledovať na Instagrame. Nuž, láska si nevyberá a keď to zas prišlo, prečo by sa bránila? Uvidíme, ako to celé dopadne.

Video s tancujúcou dvojicou počas večierku MET Gala obletelo svet. Vtedy ešte nikto netušil, ako sa všetko o pár dní zmení.

 

 

 

 

Is this true?Tom and Taylor are dating?OMO Tom😲😢😭 Ctto #taylorswift #tomhiddleston

A post shared by GoddessSJH (@goddesssjh) on

Foto: Instagram, Tumblr | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)