Taylor Swift, mladá, krásna a predovšetkým talentovaná umelkyňa, ktorej sa v hudobných vodách nesmierne darí, sa objavila na titulke prestížneho časopisu Vouge v nie najlichotivejšej podobe.

Peroxidový zostrih, trblietavé šaty s výstrihom a atypické topánky. To je outfit, v ktorom pózuje Taylor pre májové vydanie časopisu Vouge. Mladej speváčke tento styling tak trochu nesedí, čoho výsledkom je nie chvályhodný dojem. Stylisti vytvorili look, ktorý nevystihuje jej osobnosť a pre mnohých, a možno aj pre speváčku samotnú, je tak trochu netypický. V trblietavých šatách s výstrihom a topánkach na vražednej platforme od Marca Jacobsa sa prezentuje v úplne inom stylingu, než sme u Taylor s dobrým vkusom zvyknutí. Nuž, aj to je údel šoubiznisu. Šokovať a prekvapovať, aby ste boli čo najdlhšie na výslní. Veď aj zlá reklama je reklama. 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.