Svetoznáma a obľúbená speváčka Taylor Swift je jasným príkladom toho, že úspech a sláva sa nedajú skĺbiť s láskou tak, ako by si to mnohí predstavovali. Jej najdlhší vzťah trval niečo okolo jedného roka, čo je na mladú krásku naozaj obdivuhodné, keď vezmeme do úvahy jej predchádzajúce, len niekoľkomesačné partnerstvá.

Taylor Swift je 26-ročná americká speváčka, ktorá sa spevu venuje od svojich štrnástich rokov. V hudobnom priemysle prerazila v roku 2008, kedy vydala svoju prvú skladbu “Love Story” z albumu “Fearless”. Blondínka svoju pravú lovestory ešte nezažila, úspech a sláva sa podpísali pod niekoľko nevydarených vzťahov so známymi americkými spevákmi či hercami. Najdlhšie v partnerstve zotrvala so škótskym DJ-om Calvinom Harrisom, s ktorým vydržala približne rok a dokonca sa šepkalo aj o svadbe. Pracovne vyťažený život ich však rozdelil a Taylor po dvoch týždňoch skončila v náručí herca Toma Hiddlestona, s ktorým však vydržala ledva tri mesiace. Momentálne je speváčka sama, no ťažko povedať dokedy, keďže Taylor nemá problém zaľúbiť sa zo dňa na deň či skôr z minúty na minútu. :)

Fanúšikovia, ktorí však držali palce celebritnému páru Swift & Harris nemusia smútiť, svojich obľúbencov dnes totiž môžu opäť stretnúť pokope, dokonca aj osobne! Stačí si zájsť do podniku v Nemecku, kde sú vystavené ich voskové figuríny, ktoré sú vernými kópiami samotných mladých umelcov. Tvorcovia figurín si dali záležať a prepracovali každý detail, čím docielili, že podobizne svetových hviezd vyzerajú presne tak, akoby sa Taylor s Calvinom skutočne v podniku nachádzali.

1

2

3

Zdroj: elitedaily.com | Foto: wallpaperscraft.com, elitedaily.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.