Taylor Lautner, známy predovšetkým zo série Twilight, kde si zahral vlka Jacoba Blacka, sa stal idolom mnohých teenageriek. Celý život sa venoval karate a aj v tejto úlohe ukázal svoju dokonalú postavu. Práve s ňou to však posledné mesiace viditeľne kolíše a ručička na váhe ukazuje čoraz viac. Čo sa s ním deje?

V začiatkoch jeho kariéry mu kritici predpovedali veľkú budúcnosť, no dnes je opak pravdou. Taylor sa viditeľne zaguľatil a za jeho problémami s kilami pravdepodobne stojí neúspešná herecká kariéra. Po role Jacoba neprišla žiadna výrazná filmová postava, ktorá by ho vyniesla do hviezdnych výšin a jeho kariéra jednoducho stagnuje. Lautner sa vraj nevie vymaniť z tieňa Twilightu a ako sa zdá, svoj neúspech sa snaží zajesť. V priloženom videu už mladík rozhodne nepripomína hriešny idol z hollywoodskych trhákov, ale stal sa z neho tuctový chlapík s pár kilami navyše.

 

View this post on Instagram

Umm how did I get so lucky?

A post shared by Taylor Lautner (@taylorlautner) on

 

 

 

 

Foto: Instagram, fullhdpictures.com | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)