Keď mladí rodičia, 23-ročná Emelia Jackson a 26-ročný Janson Correa, zbadali svojho prvorodeného syna, zažili jeden z najväčších šokov svojich životov. Ich dieťatko bolo totiž úplne iné než očakávali!

Párik Američanov je značne tmavšieho typu, preto ich celkom oprávnene vzhľad ich drobného bábätka značne vyviedol z miery. Malý chlapček sa totiž narodil s ryšavými vlasmi. Dvojica však srší humorom, a tak dnes veselo žartujú o tom, že na chlapcových vlasoch sa podieľala mamičkina láska k pikantným chrumkám, na ktoré počas tehotentstva nedala dopustiť. A vlastne na ne nedá dopustiť nikdy.

Pálivé chrumky zbožňuje už odmalička, a teda z čias, kedy ešte chodila do školy. Vtedy si zvykla z domu potajomky brávať peniaze, aby si následne mohla kúpiť svoje vysnívané hriešne chrumky. Momentálne má vraj doma veľkú zásobu. :)

Chlapček, ktorý dostal meno Kai-Lono, má nórske, havajské portugalské a afroamerické korene. Kai-Lono má už štyri mesiace a ryšavé vlasy mu stále nemiznú. Na ich vtipnú poznámku s chrumkami si navykla už celá rodina, skutočný dôvod chlapčekovej atypickej farby vlasov však nevedia.

Zdroj, Foto: facebook/Emelia Jackson