Na prvý pohľad krásna žena, ktorá sa vie skvele nalíčiť. Ak aj vám na nej niečo nesedí, nie ste v tom samé. Divina Purpurina, ktorá na Instagrame vystupuje pod prezývkou #rafapupujol, je totiž veľmi šikovný muž. Nepochybujeme o tom, že po zhliadnutí jeho prác zahodíte predsudky a zamilujete si ho rovnako ako my. :-) 

Po prezretí profilu mladého muža sa nám skutočne ťažko hľadali slová. Po chvíli však pocit údivu vystriedal ten lepší, a dostavil sa pocit obdivu. Napriek tomu, že sa talentovaný make-up artista, vystupujúci pod pseudonymom Divina Purpurina, narodil ako muž, jeho práce vyžarujú neskutočnú ženskú jemnosť. Chlapec má vycibrený cit pre farby, kombinovanie prvkov a treba povedať, že módnemu vkusu by mohol priučiť aj mnohé ženy. Rovnako dobre mu to však ide aj s foťákom a nám neostáva nič iné, ako zložiť pomyselný klobúk a s rešpektom zatlieskať.

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)