Niektorí ľudia, a najmä muži, považujú za pekné ženy len tie, ktoré majú dlhú korunu krásy. Do tejto skupiny patril aj otec dievčiny Holly Garrido, čo ju podnecovalo k tomu, aby sa vyhýbala nožničkám. Až blížiaca sa svadba Holly prinútila k rozhodnutiu vyhľadať odborníkov.

Holly Garrido dala svojim vlasom za posledné roky poriadne zabrať – farbenie, žehlenie či fénovanie jej na hlave vytvorilo doslova nevábivú slamu. Ostrihať si ich však slečna nechcela, nakoľko jej otec ešte v detstve povedal, že pokiaľ žena nemá dlhé vlasy, nie je pekná.

Po tom, čo ale Holly požiadal priateľ o ruku, uvedomila si, že chce na svojej svadbe vyzerať ako kráľovná, a to by sa jej s pôvodným účesom veľmi nepodarilo. Američanka sa preto zverila do rúk salóna Avant Garde Salon, ktorého odborníci z nej za sedem hodín spravili úplne novú osobu.

Jeremy a Sara sa svojou prácou pochválili aj na Instagrame, pričom sa postarali i to, že Holly vyhrala cenu za najlepšiu premenu. Pri tejto príležitosti sa kráska predstavila na móle, kde pri pohľade na ňu mohla všetkým prítomným padnúť sánka!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/jeremyhartfield