Vek jednoducho nezastavíte. Mnohé ženy začínajú s prekrývaním šedín rôznymi farbami už v mladom veku. Jennifer Lee z Ohia si povedala dosť a svoje strieborné vlasy vystavuje na obdiv, čím inšpiruje ďalšie dámy.

Dvojnásobnú mamičku z Ameriky jej okolie dlhé roky poznalo ako čiernovlásku, no ako sama prezradila, jej manžel neraz hovoril, že by s farbením mala prestať. V januári minulého roku tesne pred oslavou 48-mich narodenín sa Jennifer nakoniec rozhodla vyskúšať, ako to dopadne, keď jej koruna krásy naberie prirodzený vzhľad.

,,Keď som bola v apríli v polovici cesty, čiže 3 mesiace, začínal mi byť odraz v zrkadle nepríjemný. Bolo zrejmé, že pôjde o bolestne pomalý proces a pre niekoho, komu chýba trpezlivosť, to bola ťažká realita,” vyjadrila sa odvážna kráska, ktorá sa o premenu podelila so svetom aj na sociálnych sieťach. Práve na tomto mieste objavila komunitu ďalších žien, milujúcich svoje strieborné vlasy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,V žiadnom prípade si nepripisujem zásluhy za toto hnutie. Deje sa to už pár rokov. No odkedy som do toho vstúpila ja, nastal definitívny rozmach rastu,” uviedla v rozhovore pre portál Lovewhatmatters.com pôvabná takmer päťdesiatnička. Tú na Instagrame sleduje bez mála 30 tisíc ľudí.

Zdroj: lovewhatmatters.com | Foto: Instagram/jens_going_gray.zy