Hovorí sa, že láska nepozná hranice, no ťažko povedať či to platí aj v tomto prípade. Inak sa zrejme nedá vysvetliť, prečo sa 21-ročný zajačik nechal zbaliť o 18 rokov staršou ženou. Vekový rozdiel však nie je v tomto vzťahu jediným extrémom!

Meno Lauren Harries pozná v našich končinách zrejme málokto. Ide o britskú reality hviezdičku, ktorá sa zúčastnila reality šou Celebrity Big Brother, kde sa umiestnila na treťom mieste. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby “nezvyčajná starenka” neoslávila pred nedávnom 39. narodeniny. A tu už sa dostávame k tomu, prečo svojim vzhľadom poburuje aj za hranicami rodnej krajiny.

Okrem iného sa Lauren narodila ako muž menom James Charles Harries, ktorý v roku 2001 podstúpil zmenu pohlavia. Paradoxom pritom ostáva, že malý James z prominentnej rodiny, bol považovaný za geniálne dieťa, ktoré sa už vo svojich desiatich rokoch objavilo v talkshow o umení a starožitnostiach. Nadpriemerne inteligentné svojské dieťa s formálnym prejavom anglické publikum milovalo, a tak sa vo svete médií Lauren pohybovala prakticky odmalička.

Zrejme aj to bude dôvod, prečo sa na ňu nalepil len 21-ročný Connor Yemm, nádejný herec a moderátor. O 18 rokov mladšiemu zajačikovi, ktorý má na Instagrame ledva 900 followerov, zrejme neprekáža, že Lauren vyzerá ako jeho matka. Zaľúbená dvojica, ktorá momentálne dovolenkuje v Španielsku, sa zoznámila cez sociálnu sieť Twitter: ,,Opýtala som sa ho, či sa mu páčia ženy a on povedal, že áno. Vedela som, že je to dobrý začiatok. Ja som to iniciovala a začalo sa to len ako priateľstvo. Nevidí ma ako transe*uála, ale ako ženu, ktorú akceptuje. Veľa sa spolu smejeme, klape nám to,” vyjadrila sa šťastná Lauren v relácií pre ženy.

Poburujúcu fotku zaľúbencov na pláži si môžete pozrieť >>>TU<<<>>>TU<<<! 

Lauren Harries – I Am A Woman

Zdroj: thesun.co.uk, dailymail.co.uk, YouTube | Foto: Twitter, Instagram, YouTube