Patríte k tej časti nášho národa, ktorá si urputne snaží nájsť prácu a uspokojíte sa s hocičím, len aby ste uživili hladné krky, ktoré vás čakajú doma? Je nepochopiteľné, že ešte stále existujú aj ľudia ako Kim, ktorí pracovať nebudú a navyše si zvykli na život ako z katalógu. Ako je to možné? 

Všetci sa snažíme (poctivo) zarobiť, a ak sa pošťastí, robiť aj prácu, ktorá nás baví. Vcelku zaujímavú životnú politiku presadzuje Kim Farry (54) z Londýna. Matka šiestich detí je nepoučiteľná zlodejka bez práce. Prekvapivé však je, že si doposiaľ nazbierala až dva milióny libier! Vedela si užiť luxus, honosné večere, dovolenky či tri plastické operácie.

kim3

Momentálne poberá dávky a ako sociálne slabší občan býva v dome, kde nemusí platiť nájomné. Vďaka príspevkom dostane mesiac čo mesiac 556 libier bez toho, aby vôbec pohla prstom. ,,Všetko v mojej izbe som si zaplatila z peňazí získaných krádežami,” hovorí Kim pre portál mirror.co.uk pričom priznáva, že celková hodnota vecí a oblečenia je v prepočte skoro 17 tisíc eur.

V matke sa zjavne pohlo svedomie, nakoľko kradnúť už nechce, no vďaka jej sedemnásobnému zadržaniu nie je schopná sa zamestnať. ,,Vláda žije v ilúzii, keď si myslí, že ľudia budú žiť z takých dávok a nepokúsia sa svoj príjem vylepšiť,” myslí si Kim. Ak nedostane minimálne 3 tisíc eur mesačne, odmieta pracovať a vyhráža sa ďalšími krádežami. Aj vy práve krútite hlavou nad správaním tejto britskej špekulantky? :)

3 kim

Foto: Facebook/KimFarry | Zdroj: mirror.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)