Možno ste to netušili, ale každý jeden typ vibrátoru je pred uvedením na trh dôkladne testovaný, aby tak ženám zaručil nefalšovanú rozkoš. O testovanie kvality jednotlivých prístrojov sa stará istá Austrálčanka, ktorá si touto prácičkou príde cca na 70 000 € ročne. Čo je ale dôležitejšie, rozhodla sa poradiť ženám, ako si vybrať vibrátor, ktorý sadne doslova ako uliaty!

Existuje množstvo veľkostí, tvarov a, samozrejme, aj materiálov, z ktorých sú vibrátory vyrobené, jednému by sa z toho roztočila hlava, no nezúfajte! Paige Gregoryová je odborníčkou na slovo vzatou a práve ona vám poradí, aký typ vibrošu je pre vás ten najvhodnejší.

op

Aký typ vibrátoru sa k vám hodí?

Pre začiatočníčky, ktoré doposiaľ nemajú s erotickými hračkami žiadnu skúsenosť, odporúča začať s niečim jednoduchším. Ideálne je vraj vyskúšať prístroj určený na masáž klitorisu, no pokiaľ si trúfate pustiť sa rovno do vibrátora, mali by ste siahnuť po modeli skromnejších rozmerov. Čo sa týka vibrátorov samotných, tie zahnuté sú údajne absolútne bezkonkurenčné. Tým skúsenejším z vás, ktoré už máte čo to za sebou, Gregoryová odporúča sklenenú pomôcku. Práve tento druh by vám mal privodiť pocity, ktoré s mužom ani žiadnou inou hračkou nezažijete.

Paige sa v rozhovore pre Daily Mail priznala, že už si ani sama nepamätá, koľko hračiek vlastne otestovala, no v jej práci ju podporuje okolie i rodina. O kvalitných vibrátoroch si vraj pokojne pokecá aj so svojou babičkou! :)

Zdroj/Foto: Daily Mail, facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!