Na sociálnych sieťach sa to v dnešnej dobe hemží kráskami a modelkami rôzneho druhu, tie sa doslova predbiehajú v pretŕčaní dokonalých kriviek. Niekedy sa ale medzi nimi objaví skutočne výnimočná osoba, čo je bezpochyby prípad aj slečny menom Aly Stosz.

29-ročná Američanka vo svete vôbec nie je neznámou postavou – tmavovláska je známa ako pravdepodobne najvyššia slečna sveta, ktorej prischla prezývka “obria žena”. Aly meria neuveriteľných 206 centimetrov a na ulici sa stáva doslova neprehliadnuteľnou.

Aly Stosz

Ak by ste si ale mysleli, že brunetka kvôli neprimerane veľkým rozmerom trpí komplexami, ste na omyle. Aly Stosz je totiž aktívnou užívateľkou internetových kanálov i sociálnych sietí, kde sa pravidelne pýši dychberúcimi fotkami celej postavy.

Svetoznáma obria dáma srší veselosťou a pozitívnou energiou, pričom z jedinečnej výšky spravila svoju najväčšiu prednosť. Len na Instagrame ju sledujú tisíce obdivovateľov, ktorých pravidelne zásobuje príspevkami, aké u iných žien bežne neuvidíme. Veď sa presvedčte samé – táto kočka naozaj doslova a do písmena, vytŕča z davu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/humongouslife