Po krásnom vzhľade a dokonalých krivkách túži asi každá žena, no napriek tomu sa nájdu výnimky, ktoré na ceste za vytúženým zovňajškom neodhadnú zdravú mieru. Do tejto kategórie skvele zapadá aj Amanda Lovelie – pri pohľade na celé telo čerstvej štyridsiatničky, pravdepodobne onemiete od úžasu.

Anglická modelka bola v minulosti úplne bežnou dievčinou, ktorá sa za svoj výzor vôbec nemusela hanbiť. Dnes sa ale na ulici stáva doslova neprehliadnuteľnou atrakciou, no jej to absolútne neprekáža. Práve naopak, Amanda na plastické operácie minula už státisíce eur, čo pre niektorých ľudí predstavuje celý majetok – no ona ešte stále nemá dosť!

Amanda Lovelie Matka štyroch detí vo veku od dvoch do devätnásť rokov, je totiž priam posadnutá neustálym vylepšovaním tváre i celej postavy. Do tela si nechala zasiahnuť už niekoľkokrát, pričom radikálnou úpravou prešlo jej poprsie, zadok, brucho či pery. Nevinná šedá myška sa tak pod rukami skúsených chirurgov zmenila na chodiacu umelú bábiku.

Amanda sa momentálne stáva symbolom žien s výraznými estetickými zákrokmi a o bizarné požiadavky mužov pravdepodobne nemá núdzu. Štvornásobná matka sa však údajne zaprisahala, že na natáčanie filmov pre dospelých sa nikdy nahovoriť nedá, maximálne si občasne finančne prilepšuje fotením provokatívnych snímok, kde bez okolkov vystavuje na obdiv extrémne obrie prednosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Amanda Lovelie

Fotky celej postavy Amandy Lovelie nájdete —TU—

Zdroj/Foto: Instagram/amandalovelie