Ak ste si mysleli, že krásna môže byť iba zdravá žena, Alena Snowden vás veľmi rýchlo vyvedie z omylu! Do pól pása pôsobí ako úplne zdravá žena, no keď sa pozriete nižšie, zistíte, aký má handicap. Za svoje postihnutie sa nehanbí, ale práve naopak, snaží sa ním motivovať ženy po celom svete.

Krása má veľmi veľa podôb a i keď sa s vami osud škaredo zahral, neznamená to, že už nie ste príťažlivá, atraktívna alebo žiadaná a už vonkoncom nie, že sa máte vzdávať! Dôkazom toho je i mladá Alena Snowden, ktorá i napriek chýbajúcej nohe nestráca úsmev na tvári a svojou krásou môže konkurovať mnohým svetoznámym modelkám. Na svojom Facebookovom profile prosí všetkých o zdieľanie jej fotky, aby mohla motivovať čo najviac ľudí, dodať im stratenú nádej a hlavne, aby im ukázala, že i s handicapom sa dá plnohodnotne žiť a užívať si krásy života. Na zverejnených fotkách poukazuje nielen na seba, ale i na mnoho žien, ktoré sa nehanbia zobraziť svoje trápenie a zároveň sú veľkými bojovníčkami, vzbudzujúcimi obrovský rešpekt.

Milé ženy, vedzte, že všetky ste krásne, bez ohľadu na handicap, výšku, váhu alebo vek

image

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.