Po svete chodí nespočetné množstvo make-up umelcov, ktorí vďaka svojmu nadaniu a šikovným rukám menia nielen svojich zákazníkov, ale i seba doslova na iné osoby. K týmto talentom patrí aj mladá dievčina vystupujúca pod menom Osennyaya Kate, ktorá dokáže s make-upom priam neuveriteľné veci!

Mladá Ukrajinka pravidelne zásobuje svoj instagramový účet rôznymi neuveriteľnými, priam dych vyrážajúcimi make-up premenami. Pomocou rôznych kozmetických prípravkov či iných ozdôb dokáže nielen na svojej tvári, ale i na dekolte zvečniť azda čokoľvek. Svojim fanúšikom, ktorých je na sociálnej sieti Instagram takmer 18-tisíc, ukazuje okrem klasického líčenia aj neuveriteľné optické ilúzie, ktoré šperkuje do absolútnej dokonalosti.

Toto nadané mladé žieňa sa vo svojej rodnej krajine dokonca zúčastnilo veľkolepej súťaže “Face Awards”, kde sa prebojovala medzi najlepšiu päťku. Aj napriek tomu, že neobsadila víťaznú priečku, jej prevedenie mimozemskej vodnej kreatúry si zaslúži minimálne poriadny potlesk, ak nie “standing ovation”! :)

Kate a jej neuveriteľné premeny…

…a ako mimozemská vodná kreatúra

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk