Meno Tatiana Žideková je vo svete Instagramu známym pojmom. Profil rodenej Žilinčanky je totiž prototypom dokonalého života, aký by pri pohľade na naň brala každá žienka. Výnimkou nie je ani influencerkin domov, kde všetko so všetkým krásne ladí. Najnovšie Tatiana spravila prehliadku svojej obývačky, ktorá je ako vystrihnutá z katalógu!

Tatiana Žideková patrí medzi najsledovanejšie slovenské influencerky – môže sa pochváliť takmer 200 tisíc fanúšikmi, pričom väčšiu časť tvoria ženy. Dámy totiž plavovlasú Žilinčanku vnímajú ako inšpiratívnu osobu vo viacerých oblastiach. Zdravý životný štýl, každodenné cvičenie, starostlivosť o dieťa či vycibrený vkus na všetko, na čo si len pomyslíte.

Mamina ročnej dcérky Vanesky disponuje obdivuhodným citom pre módu, čo sa odráža na jej každodenných dokonalých outfitoch, častokrát zladených s tým, čo má na sebe jej princeznička. Rovnako tak vyzerá aj bývanie mladej rodinky, ktoré si postupne zveľaďuje.

Najnovšie sa Tatiana pochválila svojou obývačkou. Až na menšie detaily, ktoré ešte treba doťuknúť, je už daná miestnosť s trendovými doplnkami dorobená presne podľa túžob. Známa kráska dokonca fanúšikom neváhala spraviť malú prehliadku izby, predstavujúcej doslova pastvu pre oči!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tatianazidekova