Kým niektorí si pri pohľade na svoje archívne fotografie kladú otázku „kde sa pominula moja mladosť a krása“, iní sa chytajú za hlavu a sú vďační, že je ich dávny imidž preč. Do druhej skupiny patrí aj influencerka Tatiana Žideková, ktorú by ste na jej snímkach spred rokov rozhodne nespoznali!

Meno Tatiana Žideková je vo virtuálnom svete známym pojmom. Plavovlásku zo Žiliny sleduje na Instagrame takmer 200 tisíc ľudí, z čoho je väčšina žien. Atraktívna kočka sa totiž venuje témam, ako sú zdravý životný štýl, móda, dizajn či mamičkovské záležitosti. Napriek tomu, žeby sa tejto kráske na prvý pohľad naozaj nedalo čo vytknúť, aj v jej prípade sa nájdu hejteri, ktorí ju nedávno mali záujem zhovadiť.

Nakoľko niektorým Tatianiným „obdivovateľom“ vadí, že si inlfuencerka upravuje fotky, rozhodli sa, že vyskladajú koláž z jej starších a aktuálnych snímok, aby ľudí presvedčili, ako zavádza a ako sa zmenila. Ku podivu, mamička rozkošnej Vanesky fanúšikov šokovala zverejnením týchto obrázkov, na ktorých sa vraj pobavila.

Známa internetová hviezdička tak vyšla s kožou na trh a sama priznala, že kedysi bola o desať kíl ťažšia, nemala žiadne pery a jej obočie vyzeralo tragicky. Čo sa týka upravovania fotiek, v tomto smere Tatiana nič nepopiera a pre hejterov má jasný odkaz. „Je to môj profil a ja si naň môžem dávať, čo chcem. Existuje veľa aplikácií, v ktorých si upravíte fotku tak, aby vyzerala ako z časopisu. Ja to tak robím, pretože chcem mať pekný profil. Nevidím na tom nič zlé,“ vyjadrila sa fitnesska, ktorú je však na sociálnej sieti možné pravidelne vídať aj neupravenú a bez filtra.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ tatianazidekova