Meno Miroslavy Fabušovej si do pondelka ľudia spájali predovšetkým s autonehodou vládnej limuzíny predsedu Národnej rady Borisa Kollára. Nakoľko sa havária stala v čase tvrdého lockdownu, išlo o pomerne veľký škandál. Svojím účinkovaním v relácii Bez servítky tak Mirka mala šancu vylepšiť si u Slovákov reputáciu. Žiaľ, stal sa presný opak.

Toľko kritiky, čo sa tento týždeň sypala na bývalú missku, snáď nezažil ešte žiadny účastník šou Bez servítky. Kým ešte v pondelok sa zdalo, že najväčšie negatívne emócie bude v ľuďoch vzbudzovať influencer Adam Nemeček alias Slaytiiina, mladík napokon všetkým dokázal, že je fajn človek a na prezentáciu Miroslavy Fabušovej sa ani zďaleka nechytá.

V sobotu ráno dala Mirka svojim sledovateľom priestor na otázky, na ktoré vraj s láskou odpovie. ,,Bez urážania, prečo ste sa správali tak, ako sme to videli na obrazovke? Bolo to nejak nevhodne zostrihané?“ opýtal sa divák kulinárskej relácie. ,,Ja sa správam tak, ako ma život naučil. Za úprimnosť sa snáď nesúdí,“ reagovala extravagantná brunetka, ktorá by viac do Bez servítky nešla.

Fanúšikovia sa toho o Mirke veľa nedozvedeli, keďže väčšina zverejnených dotazov obsahovala iba lichôtky na jej adresu. Jeden post ale predsa len ešte stojí za pozornosť. Po tom, čo sa niekto krásky opýtal, čo robí večer, odpovedala, že dúfa, že si dá dobré sushi. Na tom by, samozrejme, nič zvláštne nebolo, keby vo štvrtok neskritizovala predjedlo svojej súperky Viky. ,,Ja tiež nemám rada surové veci,“ ohŕňala nos nad šalátikom robeným v sushi štýle modelka, ktorá ho napokon na tanieri iba rozbabrala. Lososa by podľa svojich slov uvítala iba opečeného.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj/Foto: Instagram/mirkafabus