V lete minulého roka sa slovenská verejnosť dozvedela správu, aká našim šoubiznisom otriasla. Jeden z najsympatickejších párov Ivan a Anna Táslerovci ohlásili rozpad manželstva, pričom populárny spevák sa v tom čase začal objavovať po boku neznámej mladej krásky. Tou záhadnou slečnou bola vizážistka Denisa Verná – líder kapely I.M.T. Smile o ich vzťahu nedávno prezradil niečo, čo sa jeho bývalej polovičke asi ľahko nepočúvalo.

Osemročné manželstvo Táslerovcov sa skončilo v auguste, kedy dvojica fanúšikov oboznámila so správou o definitívnom rozchode. Keďže sa Ivan vtedy často zjavoval v spoločnosti krásnej brunetky, mnohí sa domnievali, že za rozpad na pohľad idylického zväzku mohla práve ona.

ivan tásler priatelka

Samotná Anička Táslerová ale neskôr objasnila, že kríza v ich domácnosti pretrvávala už dlhšiu dobu, v dôsledku čoho neskôr prišla na rad žiadosť o rozvod. Dnes je populárny hudobník šťastne zadaný a na margo pár mesačného románika vyslovil vety, aké pre jeho niekdajšiu vyvolenú predstavujú poriadne studenú sprchu.

,,Chceli zo mňa urobiť nejakého podvádzača, ale situácia bola úplne iná. Takže ja sa teším a som hrdý na to, že od prvej sekundy to bola vlastne čistá láska, a to som, neviem či zažil niekedy…,” Tásler priznal v markizáckej relácii Smotánka, čím dal vlastne najavo, že skutočnú zamilovanosť pociťuje po prvýkrát v živote. Vzhľadom na fakt, že posledných osem rokov strávil v manželstve so sympatickou cestovateľkou, sú podobné tvrdenia pomerne krutou bodkou za nedávno ukončeným vzťahom.

Smotánka (Ivan Tásler od 17:40 minúty)

 

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/denisaverna, Markiza.sk