Živé vysielania prinášajú častokrát nepredvídané situácie, na ktoré môžu diváci čumieť s otvorenými ústami. O poriadny šok sa nedávno postaral spevák Ivan Tásler – líder jednej z najúspešnejších slovenských kapiel sa divákom Jojky predviedol v poriadne nepeknom duchu.

Internetom aktuálne koluje video, ktoré na jedného z najuznávanejších hudobných es na našej scéne vôbec nevrhá dobré svetlo. Vždy vysmiateho speváka Ivana Táslera totiž zobrazuje v tak arogantnej pozícii, v akej ho pozná zrejme málokto.

Rodený Prešovčan sa pred nejakým časom objavil ako hosť v Ranných novinách Televízie Joj, kde na svoj výstup musel niekoľko minút čakať. S takouto situáciou zrejme Tásler vôbec nepočítal, pretože kvôli miernemu sklzu celej produkcii odkázal, aby išla do pi*e. ,,Čo vám je*e úplne?” nešetril vulgarizmam smerom k tvorcom programu. To však netušil, že jeho slová počujú nielen ľudia v jeho prítomnosti, ale omylom aj diváci pri obrazovkách, ktorým mohlo pri sledovaní športových správ doslova zabehnúť.

Hoci celý výlev frontmana skupiny IMT Smile nie je úplne zreteľný, nadávky v zázname, ktoré sa dostali na obraz pravdepodobne nejakou technickou chybou, sú viac než zrozumiteľné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Streamable | Foto: YouTube, Instagram/imtsmile