Minulý rok ostali fanúšikovia speváka Ivana Táslera v poriadnom šoku, keď sa prevalila informácia o rozpade jeho dlhoročného manželstva s vášnivou cestovateľkou Aničkou. Hoci to spočiatku vyzeralo na neveru zo strany úspešného muzikanta, neskôr sa ukázalo, že 25-ročná vizážistka Denisa za krachom vzťahu nestála. Nič to však nemení na fakte, že sa spevák po uši zamiloval a s mladšou partnerkou má dnes údajne očakávať príchod potomka!

O tehotenstve mimoriadne príťažlivej make-up artistky informoval portál Pluska.sk, tvrdiac, že exkluzívna informácia pochádza z overeného zdroja. ,,Denisa čaká s Ivanom dieťatko a v týchto dňoch je na začiatku tehotenstva. Obaja sú nesmierne šťastní a ich prvého bábätka sa už nevedia dočkať,“ znelo prekvapivé svedectvo.

ivan tásler s priateľkou

Líder kapely I.M.T. Smile by sa tak mal vo veku 41 rokov stať novopečeným otcom, čo sa mu ani počas 7-ročného manželstva s Annou nepodarilo. Údajná budúca mamina však prekvapila odpoveďou, ktorou správy o požehnanom stave absolútne popiera.

,,Nie, nie som tehotná,” Denisa okamžite zareagovala na šíriace sa klebety. Zatiaľ tak nevedno, či sa partneri len snažia tehotenstvo z osobných dôvodov pred verejnosťou ututlať alebo sú dohady o ich prvom spoločnom bábätku naozaj len unáhlené.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ivan tásler denisa

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Denisaverna