Kde nedožičila matka príroda, tam nám vedia pomôcť odborníci v oblasti ženskej krásy. Tara Jayne McConachy však estetickým zákrokom úplne prepadla – do svojho vzhľadu zatiaľ minula 112 600 eur a v premene na umelú bábiku nemieni prestať.

Ženská krása je relatívna a každá z nás ju vníma inak. Tara Jayne McConachy obdivuje čo najviac umelý vzhľad, ku ktorému sa rozhodla priblížiť aj ona. V 31 rokoch sa tak môže pochváliť 5-násobným zväčšením pŕs, plastikou nosa, zväčšeným zadkom a v neposlednom rade perami. Tie doslova kričia po pozornosti!

Kontroverzná Austrálčanka doposiaľ na svoje zákroky minula 135 000 dolárov, čo je v prepočte 112 600 eur. S nelacnými úpravami tela a tváre však Tara ani zďaleka nemieni prestať. A keďže ich treba z niečoho platiť, aktivovala si účet na stránke pre dospelých, kde sa jej iba za prvé tri dni podarilo zarobiť 10 000 eur.

Aby z čiernovlásky vyžarovala ešte väčšia vibrácia umelej bábiky, čo podľa svojich slov na sebe miluje, po uvoľnení opatrení by si rada zmenila farbu očí na žiarivejšiu zelenú, “skrášlila sa” lícnymi implantátmi a nechala si kvôli užšiemu pásu odstrániť rebrá.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Taru v spodnej bielizni si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/ tara_jayn3