Kto by nepoznal skvelé tanečné filmy ,,Let´s Dance”, vďaka ktorým nabralo tanečné umenie nový rozmer? Je to už desať rokov, čo nám pohľadný Channing Tatum vtancoval do našich životov, sŕdc a nohavičiek, no on si vybral gaťky svojej hereckej kolegyne Jenny Dewan, s ktorou už desať rokov tvoria šťastný hollywoodsky pár. Pre tie, ktorým táto herecká dvojica chýbala v pokračovaniach obľúbeného filmu, máme dobré správy!  

Mimoriadne obľúbený herec Channing Tatum a jeho krásna manželka sa už onedlho objavia v novom spracovaní filmu Step Up! Momentálne je v pláne desať epizód v dĺžke 45 minút. Nakrúcanie by sa malo oficiálne začať budúci rok a prvú časť odvysiela YouTube kanál Red.
Zápletka a dej sú prísne utajované, avšak už teraz vieme s určitosťou povedať, že pôjde o horúci tanec, skvelú hudbu a scény plné vášne. Miesto deja zostáva rovnaké, vrátime sa na strednú umeleckú školu.

Foto: Twitter | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)