Šarmantnú tanečnicu Dominiku Roškovú televízni diváci poznajú vďaka jej účinkovaniu v ostrosledovanej šou Let’s dance, kde tento rok obsadila druhé miesto spoločne s hercom Adamom Bardym. Nie je žiadnym tajomstvom, že v období vysielania markizáckeho programu mala kráska ťažké obdobie. 

Talentovaná svetlovláska pred kamerami priznala, že jej vojak a model veľmi pomohol v čase, keď si liečila zlomené srdce po rozchode s biznismenom Jaroslavom Packom.

,,Bol mi úžasným kamarátom. Ja som ho učila tancovať a on mi bol v celom oporou… Pri ňom som si spomenula, že čo je v živote najkrajšie a podstatné,“ uviedla s veľkou vďakou počas finálového večera Dominika. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyzerá to tak, že boliestky po nevydarenom 5-ročnom vzťahu sa pomaly hoja. Podľa informácií a fotografií portálu Plus Jeden Deň Dominika Rošková v piatok dorazila na akciu Fashion Ballet Gala ´22 v SND po boku charizmatického mladíka, pričom sa mali držať za ruky a uštedrili si aj niekoľko bozkov. Ich spoločné fotografie si môžete pozrieť – TU

Zdroj: pluska.sk | Foto: TV Markíza, Instagram/dominika.roskova