Pôvabná Dominika Rošková si v priebehu vysielania tanečnej šou Let’s Dance prešla neľahkým obdobím. V ťažkých časom stál po jej boku herec Adam Bardy, s ktorým sa nakoniec umiestnili na 2. mieste. Nie je žiadnym tajomstvom, že krásku trápilo zlomené srdce. Dnes už ale opäť žiari šťastím. 

Dominika našla po 5-tich rokoch vzťahu teplo v náručí sympatického mladého podnikateľa Adama, ktorého spoznala počas účinkovania v spomínanej relácii.

,,Adam prišiel s Peťom (Peter „Exploited“ Altof pozn. red.) a s kamarátmi, tak rovnako oblečení. Sme si robili srandu, že ako boyband,“ spomína na zoznámenie zaľúbená plavovláska. Medzi Roškovou a jej novým priateľom mala preskočiť iskra na afterparty po 3. tanečnom kole, vďaka čomu si mali začať písať.

Talentovaná tanečnica na obrazovkách TV Markíza neskrývala smútok nad rozchodom s biznismenom Jaroslavom Packom. Ľudia sa tak môžu domnievať, že nový objav je iba náplasťou na zlomené srdce.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Rada by som uviedla veci na pravú mieru. Adam ma určite nezachraňoval. Bola som už relatívne v pohode a prišiel do dobrého obdobia. To ťažké obdobie bolo určite ešte pred Let’s dance a to sa tak časovo vyvinulo. Myslím si, že Let’s Dance mi pomohlo sa z toho vytancovať,“ vysvetlila pre portál Markiza.sk Dominika.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram/dominika.roskova/expl0ited_