Táňa Pauhofová je bezpochýb jednou z najtalentovanejších herečiek svojej generácie, pričom po množstve divadelných úloh KONEČNE prikývla aj na seriálovú postavu. Rola Sandry v projekte Milenky jej dokonale sedí a umelkyňa Slovenského národného divadla sa tak dostala pod kožu nielen ženám, ale aj mužským divákom.

Tentokrát krásna ryšavka, ktorá sa v seriáli nešťastne zamilovala do hriešneho, no zároveň ženatého Mareka Geišberga, podľahla novému mužovi! Seriál Milenky ukončil uplynulý piatok svoju prvú sériu a v tej ďalšej sa Táňa vydá za rovnako veľkého štramáka Róberta Jakaba. Na sociálnej sieti Instagram sa už objavili prvé snímky ,,novomanželov”, buďte teda prvými, ktoré v predstihu uvidia exotické svadobné šaty Sandry. A čo myslíte, prinesie jej táto láska viac šťastia alebo opäť podľahne svojim démonom z minulosti? Nuž, nechajme sa prekvapiť.

Prečítajte si tiež >>>Zamilovali ste sa do seriálu Milenky? TOTO sú TIE skladby, ktoré ste nemohli nikde nájsť!<<<

Páčia sa vám svadobné šaty seriálovej Sandry?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)