Charizmatickému talianskemu modelovi a blogerovi Marianovi di Vaiovi sa zmení život. Dôvodom je jeho prvý, ešte nenarodený syn, ktorého nosí pod srdcom jeho manželka Eleonora.

Mariano, ktorý študoval herectvo na newyorskej filmovej akadémií, je známy taliansky model, ktorý sa modelingu venuje od svojich 18. rokov. Okrem toho, že spolupracuje so svetoznámymi módnymi domami, ako Roberto Cavali, Hugo Boss, Tomi Hilfiger či Omega, si v roku 2012 založil vlastný blog a digitálny časopis, ktorý je venovaný móde a životnému štýlu. Práve tu zaznamenáva svoje postrehy zo života a vízie, ktoré sa stali inšpiráciou pre mnohých Talianov a ľudí z celého sveta.

V roku 2015 sa Mariano oženil s krásnou Eleonorou Brunacci, s ktorou si povedal svoje ,,áno” na zámku Procopio v Taliansku. Ako sa však zdá, už onedlho nebude sympatická dvojica osamelá, ale pribudne k nim malé bábätko. Eleonora je totiž v piatom mesiaci tehotenstva a keďže sú obaja budúci rodičia módnymi blogermi, ani v tomto období ich života nezaháľajú a Instagram zaplavujú štýlovými fotografiami.

Sweet Kiss #quantibacinisuquestapancina💙

A post shared by Eleonora Brunacci Di Vaio (@eleonorabrunaccidivaio) on

 

a kiss that comes to our heart💙 #daddy #mdv #pregnant #7months #mylife #babyDV #thankgod #babyboy

A post shared by Eleonora Brunacci Di Vaio (@eleonorabrunaccidivaio) on

 

 

And we're happy to announce that a little Marianino is coming 😍💙 #blessed #Family #love

A post shared by Mariano Di Vaio (@marianodivaio) on

 

Those kinda hugs.❤️

A post shared by Mariano Di Vaio (@marianodivaio) on

 

When we're together that's when we both are in the right place 💙 bye bye Sardinia 🇮🇹

A post shared by Mariano Di Vaio (@marianodivaio) on

 

Another lovely day here with you ❤️ @fortevillage #family #holydays

A post shared by Mariano Di Vaio (@marianodivaio) on

 

Zdroj: www.mdvstyle.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.